Odjel bioprocesnog inženjerstva

2.   ODJEL BIOPROCESNOG INŽENJERSTVA

Tajnik:                     Vladimir Mrša
Zamjenik tajnika:  Drago Šubarić

Tajnici odjela
Redoviti članovi Akademije (12/13)
Emeritusi Akademije (+6)
Suradnici Akademije (8/10)
Međunarodni članovi Akademije (1/2)
Tajnici odjela

Tajnik odjela

Mrša Vladimir  Prof. dr. sc. Mrša Vladimir, e-mail: vmrsa@pbf.hr


Zamjenik tajnika

Šubarić Drago  Prof. dr. sc. Šubarić Drago, e-mail: drago.subaric@ptfos.hr

Redoviti članovi Akademije (12/13)

Babic Jurislav  Prof. dr. sc. Babić Jurislav, e-mail: jbabic@ptfos.hr


Grbac Ivica  Prof. dr. sc. Grbac Ivica, e-mail: ivica.grbac@sumfak.hr


ZoranHerceg  Prof. dr. sc. Herceg Zoran, e-mail: zherceg@pbf.hr


Horvat Predrag  Prof. dr. sc. Horvat Predrag , e-mail: phorvat@pbf.hr 


Jambreković Vladimir  Prof. dr. sc. Jambreković Vladimir, e-mail: jambrekovic@sumfak.hr


Ježek Damir  Prof. dr. sc. Ježek Damir, e-mail: djezek@pbf.hr


Jirouš-Rajković Vlatka  Prof. dr. sc. Jirouš-Rajković Vlatka, e-mail: vjirous@sumfak.unizg.hr


Mandić Milena Prof. dr. sc. Mandić Milena L., e-mail: milena.mandic@ptfos.hr


Mrša Vladimir  Prof. dr. sc. Mrša Vladimir, e-mail: vmrsa@pbf.hr


Šantek Božidar  Prof. dr. sc. Šantek Božidar, e-mail: bsantek@pbf.hr


Šubarić Drago  Prof. dr. sc. Šubarić Drago, e-mail: drago.subaric@ptfos.hr


Šušković Jagoda  Prof. dr. sc. Šušković Jagoda, e-mail: jsusko@pbf.hr

Emeritusi Akademije (+6)

Franekić Jasna Prof. dr. sc. Franekić Jasna, e-mail: jasna.franekic@gmail.com


Kniewald Zlatko Prof. dr. sc. Kniewald Zlatko, e-mail: zlatko.kniewald@pbf.hr


Kralik Gordana Prof. dr. sc. Kralik Gordana, e-mail: gkralik@pfos.hr


Ljuljka Boris Prof. dr. sc. Ljuljka Boris, e-mail: boris.ljuljka@optinet.hr


Tripalo Branko Prof. dr. sc. Tripalo Branko, e-mail: branko.tripalo@pbf.hr


Ugarčić-Hardi Žaneta Prof. dr. sc. Ugarčić-Hardi Žaneta, e-mail: zaneta.ugarcic-hardi@ptfos.hr

Suradnici Akademije (8/10)

 Prof.dr.sc Đurđica Ačkar, e-mail: dackar@ptfos.hr


Božanić Rajka  Prof. dr. sc. Božanić Rajka, e-mail: rbozan@pbf.unizg.hr


Dragović-Uzelac Verica  Prof. dr. sc. Dragović-Uzelac Verica, e-mail: vdragov@pbf.hr


Frece Jadranka  Prof. dr. sc. Frece Jadranka, e-mail: jfrece@pbf.hr


  Prof. dr. sc. Hruškar Mirjana, e-mail: mirjana.hruskar@unizg.hr


Jokić Stela  Prof. dr. sc. Jokić Stela, e-mail: stela.jokic@ptfos.hr


Kos Blaženka  Prof. dr. sc. Kos Blaženka, e-mail: bkos@pbf.hr


 Prof.dr.sc. Anita Slavica, e-mail: aslavica@pbf.hr

Međunarodni članovi Akademije (1/2)

 

Napomena: Brojno stanje i dopušteni broj članstva u Odjelima odnose se na redovite članove Akademije, članove suradnike Akademije i međunarodne članove Akademije, čiji je broj ograničen u skladu s čl. 3 Pravilnika o izboru u članstvo HATZ-a (numerus clausus). Numerus clausus odnosi se i na počasne članove Akademije, no oni nisu članovi Odjela. Numerus clausus ne odnosi se na članove emerituse Akademije.   

 

Izvještaj o aktivnostima u prvoj polovici 2021. godine

Izvještaj o radu Odjela bioprocesnog inženjerstva u 2020. godinu

Izvještaj o radu Odjela bioprocesnog inženjerstva u 2019. godinu

Izvješče o radu Odjela bioprocesnog inženjerstva u 2018. godinu

Izvještaj o radu Odjela bioprocesnog inženjerstva u 2016. godinu

Izvještaj o radu Odjela bioprocesnog inženjerstva u 2015. godinu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolačići: Kako bi se osigurao ispravan rad ovih web-stranica, na vaše uređaje vršimo pohranu male podatkovne datoteke poznate pod nazivom kolačići. Uz prihvat Kolačića vaše pregledavanje stranice će se vršiti nesmetano, a u koliko ne prihvatite Kolačiće možda vam neki od sadržaja neće biti dostupni. Više informacija

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close