Odjel prometa

10. ODJEL PROMETA

Tajnik:                     Hrvoje Gold
Zamjenik tajnika:  Mario Anžek

Tajnici odjela
Redoviti članovi Akademije (5/8)
Emeritusi Akademije (+5)
Suradnici Akademije (5/10)
Međunarodni članovi Akademije (2/2)
Tajnici odjela

Tajnik odjela

Gold Hrvoje  Prof. dr. sc. Gold Hrvoje, e-mail: hrvoje.gold@fpz.hr


Zamjenik tajnika

Anžek Mario  Prof. dr. sc. Anžek Mario, e-mail: mario.anzek@fpz.hr

Redoviti članovi Akademije (5/8)

Čišić Dragan  Prof. dr. sc. Čišić Dragan, e-mail: dragan.cisic@ri.t-com.hr


Grbavac Vitomir  Prof. dr. sc. Grbavac Vitomir, e-mail: Vitomir.Grbavac@hatz.hr


Mrnjavac Edna  Prof. dr. sc. Mrnjavac Edna, e-mail: ednam@fthm.hr


Gold Hrvoje  Prof. dr. sc. Gold Hrvoje, e-mail: hrvoje.gold@fpz.hr


Kos Serđo  Prof. dr. sc. Kos Serđo, e-mail: skos@pfri.hr

 

Emeritusi Akademije (+5)

Anžek Mario  Prof. dr. sc. Anžek Mario, e-mail: mario.anzek@fpz.hr


 

Cerovac Vesna  Prof. dr. sc. Cerovac Vesna, e-mail: vesna.cerovac@fpz.hr


Hnatko Emil  Prof. dr. sc. Hnatko Emil, e-mail: ehnatko@sfsb.hr


Komadina Pavao  Prof. dr. sc. Komadina Pavao, e-mail: pavao.komadina@pfri.hr


Mikula Miroslav  Prof. dr. sc. Mikula Miroslav, e-mail: miroslav.mikula@zg.t-com.hr


 

 

Suradnici Akademije (5/10)

  Prof. dr. sc. Ivanjko Edouard, e-mail: #


Jugović Alen  Prof. dr. sc. Jugović Alen, e-mail: ajugovic@pfri.hr


  Prof. dr. sc. Kasum Josip, e-mail: jkasum@unist.hr


  Prof. dr. sc. Mlinarić Tomislav Josip, e-mail: #


Novak Doris  Prof. dr. sc. Novak Doris, e-mail: doris.novak@fpz.unizg.hr


 

Međunarodni članovi Akademije (2/2)

  Prof. dr. sc. Lipičnik Martin, e-mail: martin.lipicnik@uni-mb.si


  Prof. dr. sc. Palik František, e-mail: frantisek.palik@hatz.hr


 

Napomena:
Brojno stanje i dopušteni broj članstva u odjelima odnose se na  članove Akademije, suradnike Akademije i međunarodne članove Akademije, čiji je  broj ograničen u skladu s čl. 3 Pravilnika o izboru u članstvo HATZ-a (numerus clausus). Numerus clausus odnosi se i na počasne članove Akademije,  no oni nisu članovi Odjela. Numerus clausus ne odnosi se na članove emerituse Akademije.

 

Izvješće o dosadašnjim aktivnostima Odjela prometa HATZ-a u skladu s programom rada za 2021. i plan rada do kraja 2021.

Izvješće o aktivnostima Odjela prometa HATZ-a za 2020. i plan rada za 2021.

Izvješće o radu Odjela prometa u 2019. i plan rada za 2020.

Izvješće o radu Odjela prometa u 2018. i plan rada za 2019.

 

 

 

 

Kolačići: Kako bi se osigurao ispravan rad ovih web-stranica, na vaše uređaje vršimo pohranu male podatkovne datoteke poznate pod nazivom kolačići. Uz prihvat Kolačića vaše pregledavanje stranice će se vršiti nesmetano, a u koliko ne prihvatite Kolačiće možda vam neki od sadržaja neće biti dostupni. Više informacija

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close