Članovi Akademije

Redoviti članovi Akademije Suradnici Akademije Emeritusi Akademije Međunarodni članovi Akademije Počasni članovi Akademije
Prezime i ime
_________________________
1. Andrassy Maja
2. Andročec Vladimir
3. Anžek Mario
4. Babić Jurislav
5. Baletić Bojan
6. Barbir Frano
7. Begušić Dinko
8. Bogdan Željko
9. Bolanča Zdenka
10. Bonefačić Davor
11. Brnić Josip
12. Čaušević Mehmed
13. Čavlina Nikola
14. Čorić Većeslav
15. Ćosić Krešimir
16. Debrecin Nenad
17. Domazet Željko
18. Dragčević Zvonko
19. Duić Neven
20. Dujmović Darko
21. Filetin Tomislav
22. Franković Bernard
23. Galović Antun
24. Gaurina-Međimurec Nediljka
25. Glasnović Antun
26. Gold Hrvoje
27. Granić Goran
28. Grbac Ivica
29. Grbavac Vitomir
30. Grgić Mislav
31. Grgić Sonja
32. Herceg Zoran
33. Jerbić Bojan
34. Ježek Damir
35. Jukić Tihomir
36. Kos Serđo
37. Kovač Mario
38. Krajcar Slavko
39. Krakar Zdravko
40. Kralj Damir
41. Lapaine Miljenko
42. Lipovac Vladimir
43. Lončarić Sven
44. Mandić Milena
45. Marović Pavao
46. Matejiček Franjo
47. Matijašević Ljubica
48. Medak Damir
49. Medved Vladimir
50. Medved-Rogina Branka
51. Mihanović Ante
52. Mikac Tonči
53. Milković Marin
54. Miloš Ivan
55. Moguš Milanković Andrea
56. Mornar Vedran
57. Mrnjavac Edna
58. Mrša Vladimir
59. Mrša Zoran
60. Munjiza Ante
61. Obad Šćitaroci Mladen
62. Ožanić Nevenka
63. Pap Klaudio
64. Pavić Ivica
65. Pegan Srečko
66. Perić Nedjeljko
67. Petrović Ivan
68. Pribičević Boško
69. Rimac Drlje Snježana
70. Rogale Dubravko
71. Skala Karolj
72. Sorić Jurica
73. Srbljić Siniša
74. Stipaničev Darko
75. Šantek Božidar
76. Šercer Mladen
77. Šubarić Drago
78. Šušković Jagoda
79. Terze Zdravko
80. Tomas Srećko
81. Tomašić Vesna
82. Tomšić Željko
83. Ujević Darko
84. Veža Ivica
85. Virag Zdravko
86. Vrkljan Darko
87. Vujasinović Edita
88. Zelenika Saša
89. Zelić Bruno
Prezime i ime
_________________________
1. Afrić Winton
2. Babić Darko
3. Barić Adrijan
4. Bedeković Gordan
5. Biondić Ranko
6. Bogdan Stjepan
7. Bolf Nenad
8. Burum Nikša
9. Car Stjepan
10. Cifrek Mario
11. Čišić Dragan
12. Ćurković Lidija
13. Dalbelo Bašić Bojana
14. Dragović Uzelac Verica
15. Fajt Siniša
16. Fertalj Krešimir
17. Firšt Rogale Snježana
18. Frece Jadranka
19. Galić Irena
20. Grgić Davor
21. Grladinović Tomislav
22. Guzović Zvonimir
23. Hocenski Željko
24. Horvat Dubravko
25. Horvat Predrag
26. Hruškar Mirjana
27. Jambreković Vladimir
28. Jirouš-Rajković Vlatka
29. Joler Miroslav
30. Jukić Ante
31. Karšaj Igor
32. Kasum Josip
33. Kliček Božidar
34. Komen Vitomir
35. Kos Blaženka
36. Kovačević Meho Saša
37. Kovačević-Zelić Biljana
38. Kujundžić Trpimir
39. Kurajica Stanislav
40. Kuzle Igor
41. Lipovac Nenad
42. Lulić Zoran
43. Malbaša Niko
44. Mandžuka Sadko
45. Margeta Jure
46. Martinović Goran
47. Math Miljenko
48. Meštrović Krešimir
49. Mikulić Dinko
50. Mlinarić Hrvoje
51. Mrvac Nikola
52. Muštra Mario
53. Pavković Branimir
54. Penava Željko
55. Peran Zdravko
56. Peroš Bernardin
57. Pribanić Tomislav
58. Pušić Tanja
59. Puž Goran
60. Rogošić Marko
61. Sučić Viktor
62. Sućeska Muhamed
63. Szavits-Nossan Antun
64. Šarolić Antonio
65. Šerman Karin
66. Šimić Zdenko
67. Šljivac Damir
68. Tonković Zdenko
69. Tušek Darovan
70. Udiljak Toma
71. Veršić Zoran
72. Višković Alfredo
73. Vražić Mario
74. Vrček Neven
75. Vujević Slavko
76. Zeljko Mladen
77. Zentner Radovan
78. Zrinjski Mladen
79. Žagar Drago
80. Žagar Martin
81. Žarko Damir
Prezime i ime
_________________________
1. Agić Darko
2. Alfirević Ivo
3. Androić Boris
4. Aničić Dražen
5. Auf-Franić Hildegard
6. Ban Drago
7. Beslać Jovo
8. Biondić Božidar
9. Bjegović Dubravka
10. Bogunović Nikola
11. Bolanča Stanislav
12. Bošnjak Marijan
13. Božičević Josip
14. Butković Mirko
15. Cerovac Vesna
16. Črnko Josip
17. Čunko Ružica
18. Damić Vjekoslav
19. Dvornik Josip
20. Feretić Danilo
21. Ferić Miljenko
22. Figurić Mladen
23. Frančula Nedjeljko
24. Franekić Jasna
25. Golubović Adrijano
26. Gomzi Zoran
27. Grancarić Ana Marija
28. Haznadar Zijad
29. Hnatko Emil
30. Hraste Marin
31. Ilić Ivan
32. Janović Zvonimir
33. Jelaska Damir
34. Jović Franjo
35. Jurković Sonja
36. Kalpić Damir
37. Katavić Ivan
38. Katović Drago
39. Kelemen Tomislav
40. Kniewald Zlatko
41. Komadina Pavao
42. Koroman Vladimir
43. Kos Zorko
44. Kovačić Davorin
45. Krakar Zdravko
46. Kralik Gordana
47. Križan Božidar
48. Krumes Dragomir
49. Kurtanjek Želimir
50. Kviz Boris
51. Lelas Vesna
52. Liščić Božidar
53. Lovrić Tomislav
54. Ljuljka Boris
55. Majdandžić Niko
56. Markotić Anto
57. Marušić Josip
58. Mikula Miroslav
59. Mikuličić Vladimir
60. Milković Mateo
61. Parac-Osterman Đurđica
62. Roje Vesna
63. Rotim Franko
64. Rožić Nikola
65. Salopek Branko
66. Sečen Josip
67. Senjanović Ivo
68. Sever Stanislav
69. Solarić Nikola
70. Soljačić Ivo
71. Somek Branko
72. Sorić Zorislav
73. Sršen Mate
74. Štern Ivica
75. Tomašić Ivan
76. Tonković Stanko
77. Tripalo Branko
78. Ugarčić Žaneta
79. Vasić-Rački Đurđa
80. Verić Franjo
81. Zovko-Cihlar Branka
82. Zrnčević Stanka
83. Žagar Zvonimir
84. Žiljak Vilko
Prezime i ime
_________________________
1. Ahić-Đokić Melita
2. Geršak Jelka
3. Holzer Clemens
4. Lipičnik Martin
5. Kipphan Helmut
6. Mitra Sanjit Kumar
7. Palik František
8. Petrović Bojan
9. Podhradsky Pavol
10. Rajendrakumar Anayath
11. Raspor Peter
12. Soljačić Marin
13. Vranešić Zvonko George
Prezime i ime
_________________________
1. Boras Damir
2. Gajski Daniel D.
3. Kirinčić Josip
4. Ladanyi Branko
5. Lončarić Rudolf
6. Primorac Dragan
7. Richter Kurt R.
8. Rožanić Igor
9. Sokolija Kemo
10. Turk Vito

Podupirući članovi Akademije    

 

1. Arhitektonski fakultet, Zagreb, arhitekt.hr

2. Brodarski institut d.o.o. , Zagreb, hrbi.hr

3. CARNet – Hrvatska akademska i istraživačka mreža, Zagreb, www.carnet.hr

4. Centar za vozila Hrvatske d.o.o., cvh.hr

5. Državni hidrometeorološki zavod dhmz.htnet.hr

6. EKO d.o.o., Zagreb, ekozg.hr

7. Energetski institut Hrvoje Požar, Zagreb, eihp.hr

8. Ericsson Nikola Tesla d.d., Zagreb, ericsson.hr

9. Fakultet elektrotehnike i računarstva, Zagreb, fer.unizg.hr

10. Fakultet elektrotehnike, računarstva i informacijskih tehnologija, Osijek, etfos.hr

11. Fakultet elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje, Split, fesb.hr

12. Fakultet kemijskog inženjerstva i tehnologije, Zagreb, fkit.hr

13. Fakultet prometnih znanosti, Zagreb, fpz.hr

14. Fakultet strojarstva i brodogradnje, Zagreb, fsb.hr

15. Geodetski fakultet, Zagreb, geof.hr

16. Građevinski fakultet, Osijek, gfos.hr

17. Građevinski fakultet, Rijeka, gradri.hr

18. Fakultet građevinarstva, arhitekture i geodezije, Split, gradst.hr

19. Građevinski fakultet, Zagreb, grad.hr

20. Grafički fakultet, Zagreb, grf.hr

21. Hrvatska elektroprivreda d.d., Zagreb, hep.hr

22. Hrvatska gospodarska komora, hgk.hr

23. Hrvatska komora inženjera građevinarstva, Zagreb, hkig.hr

24. Hrvatska komora inženjera strojarstva, Zagreb, hkis.hr

25. Hrvatska zajednica tehničke kulture, Zagreb , hztk.hr

26. Hrvatske šume d.o.o., Zagreb, hrsume.hr

27. INA d.d., Zagreb, ina.hr

28. INETEC – Institut za nuklearnu tehnologiju d.o.o., Zagreb, www.inetec.hr 

29. INGRA d.d. Zweigstelle, Düsseldorf, Njemačka, ingra.hr

30. INSAKO d.o.o., Zagreb, insako.hr

31. Institut IGH d.d., Zagreb , igh.hr

32. Kemijsko-tehnološki fakultet, Split, ktf-split.hr

33. KONČAR – Elektroindustrija d.d., Zagreb, koncar.hr

34. KONČAR – Institut za elektrotehniku d.d., Zagreb , koncar-institut.hr

35. Metalurški fakultet, Sisak, simet.hr

36. MIPRO – Hrvatska udruga za informacijsku i komunikacijsku tehnologiju, elektroniku i mikroelektroniku, Rijeka, mipro.hr

37. PAR LUX d.o.o., Donja Lomnica, parlux.hr

38. Petrokemija d.d., Kutina, petrokemija.hr

39. PLIVA HRVATSKA d.d., Zagreb, pliva.hr

40. PODRAVKA d.d., Koprivnica, podravka.hr

41. Sveučilište Jurja Dobrile u Puli, unipu.hr

42. Pomorski fakultet, Rijeka, pfri.hr

43. Prehrambeno-biotehnološki fakultet, Zagreb, pbf.hr

44. Prehrambeno-tehnološki fakultet, Osijek, ptfos.hr

45. Pučko otvoreno učilište Zagreb, pou.hr 

46. Rudarsko-geološko-naftni fakultet, Zagreb, rgn.hr

47. Strojarski fakultet, Slavonski Brod, sfsb.hr

48. SRCE – Sveučilišni računski centar Sveučilišta u Zagrebu, Zagreb, srce.unizg.hr

49. Sveučililšte Sjever, Varaždin, unin.hr

50. Sveučilište u Dubrovniku, unidu.hr

51. Sveučilište u Zagrebu, unizg.hr

52. Sveučilište Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku, unios.hr

53. Šumarski fakultet, Zagreb, sumfak.hr

54. Tehnički fakultet, Rijeka, riteh.hr

55. Tehnički muzej Nikola Tesla, Zagreb, tehnicki-muzej.hr

56. Tehničko veleučilište u Zagrebu, tvz.hr

57. Tekstilno-tehnološki fakultet, Zagreb, ttf.hr

58. TEHNIX d.o.o., Donji Kraljevec, tehnix.hr

59. Tehnomont d.d., Pula, tehnomont.hr

60. Veleučilište Velika Gorica, vvg.hr

61. Zagreb-Montaža-Gruppe, Düsseldorf, Njemačka, www.zagreb-montaza.hr

62. Zagrebačke otpadne vode d.o.o., Zagreb, zov-zagreb.hr