Kontakt

 

AKADEMIJA TEHNIČKIH ZNANOSTI HRVATSKE – HATZ 

sjedište: Kačićeva 28, 10000 Zagreb
poštanski pretinac: Akademija tehničkih znanosti Hrvatske, p.p. 59, HR-10001 Zagreb

telefon: 01 4922 559

e-adresa: hatz@hatz.hr
URL: www.hatz.hr

OIB: 89465386965

IBAN HR7923600001101573628 (Zagrebačka banka d.d)

SWIFT: ZABAHR2X

 

Prof. dr. sc. Vladimir Andročec, predsjednik Akademije
e-adrese: androcec@grad.hr , androcec@hatz.hr

Prof. dr. sc. Dubravko Rogale, dopredsjednik Akademije
e-adrese: dubravko.rogale@ttf.hr, rogale@hatz.hr

Prof. dr. sc. Zdravko Terze, dopredsjednik Akademije
e-adrese: zdravko.terze@fsb.hr, terze@hatz.hr

Prof. dr. sc. Nediljka Gaurina-Međimurec, glavna tajnica Akademije
e-adrese: ngaumed@rgn.hr, ngaumed@hatz.hr

Prof. dr. sc. Slavko Krajcar, član Uprave Akademije
e-adrese: slavko.krajcar@fer.hr, slavko.krajcar@hatz.hr 

Melanija Strika, prof. soc., poslovna tajnica Akademije, urednica web stranica Akademije
e-adresa: Melanija.Strika@hatz.hr

Andrea Gmajnički, mag. iur., referentica općih i pravnih poslova Akademije 

e-adresaAndrea.Gmajnicki@hatz.hr

Pošaljite nam poruku putem web forme

Ime i prezime:*
E-mail:*
Poruka:*